Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

logo
UNIQA pojišťovna, a.s.

Jednou z největších pojišťoven na českém trhu je UNIQA pojišťovna a.s. Díky dlouhodobému působení v České republice (od roku 1993) se vyznačuje velmi dobrou znalostí zdejšího prostředí a díky silnému nadnárodnímu partnerovi a majiteli, rakouské společnosti UNIQA International Versicherungs-Holding GmbH, se může opřít o mezinárodní know-how a vysoký zahraniční kapitál znamenající ekonomickou stabilitu.

UNIQA pojišťovna si zakládá na partnerství s ostatními společnostmi v oboru finančnictví. Jedná se například o RAIFFEISENBANK, RAIFFEISEN Stavební spořitelnu nebo D.A.S. pojišťovnu právní ochrany. Koncern UNIQA Group Austria také vlastní jeden předmět nevyčíslitelné historické hodnoty, který se váže k našemu státu na konci prvního tisíciletí našeho letopočtu. Jde o kroniku svatého Václava (=Vita Venceslai), která vznikla v šestnáctém století podle autentických pramenů. Společnost UNIQA ji navrací do České republiky, kde za vlády Rudolfa II. nejspíše také vznikla. Své oprávnění poskytovat veškeré životní i neživotní pojištění využívá UNIQA velmi intenzivně. Své produkty nabízí jak privátním klientům, tak i podnikatelům a velkým průmyslovým podnikům. Jakýkoliv druh pojištění má u této pojišťovny svůj odpovídající produkt.

Povinné ručení

Povinné ručení od UNIQA pojišťovny je nabízeno podle výše limitů plnění ve třech variantách. Základem je tradičních 35 milionů korun pro škody na zdraví i majetku. Vyšší verze poskytuje 50 milionů korun na škody způsobené na majetku a 60 milionů korun na škody na zdraví. Nejvyšší varianta má pak jednotné limity 100 milionů korun. Kromě tohoto rozlišení existují také varianty povinné ručení MAX a povinné ručení EKONOM. EKONOM se vztahuje na vozidla s datem výroby před rokem 2007 a pro nehody v zahraničí musí klient počítat se spoluúčastí 10 000Kč. MAX lze sjednat pro vozidla s rokem výroby 2003 a nižším. Jeho součástí je i ochrana před škodami způsobeními přírodními živly.

Bonusy:
  • Bonus 5% za každý rok bezeškodného období
  • Sleva pro řidiče bydlící mimo Prahu
  • Sleva pro řidiče starší 55 let
  • Sleva pro řidiče mladší 28 let, kteří nebyli poslední tři roky účastníky nehody
  • Sleva pro osoby s průkazem ZTP a ZTP/P a pro lékaře
Doplňkové připojištění:
  • Připojištění čelního skla nebo všech skel (včetně skel světel a střešního okna)
  • Připojištění zavazadel až do výše 100 000 korun
  • Úrazové připojištění řidiče nebo všech osob v automobilu
  • Rozšířené asistenční služby

Výpočet pojistného >>