Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

logo
Kooperativa pojišťovna, a.s.

Kooperativa pojišťovna a.s. patří mezi finanční instituce vlastněné koncernem Vienna Insurance Group, který sídlí ve Vídni. Jde o významnou pojišťovací společnost střední a východní Evropy a Kooperativa pojišťovna patří na Českém trhu mezi největší pojišťovny. Patří jí až pětina trhu, měřeno výší předepsaného pojistného. Na našem území funguje již od zavedení konkurenčního prostředí a v roce 1991 se stala první komerční pojišťovnou v bývalém Československu. V dnešní době je základní jmění společnosti 3 miliardy korun. Produkty Kooperativy jsou mířeny na všechny osoby, podnikatele i společnosti. Jde tedy o univerzální pojišťovnu, u které mohou klienti pojistit svou dovolenou v zahraničí i průmyslové podniky.

Kooperativa, stejně jako další velké pojišťovací společnosti v ČR, přichází v oblasti povinného ručení s dalším výhodným zjednodušením pro řidiče. Program NA100PRO obsahuje mimo jiné i ulehčení povinností řidiče, který nezavinil nehodu- Kooperativa vše za svého klienta vyřídí s druhou pojišťovnou a viníkem nehody. Tato služby kryje veškeré náklady při nehodě, kterou klient prokazatelně nezaviní. Jde o službu příplatkovou, jejíž fixní cena za rok je 1 200 korun.

Varianty povinného ručení jsou u Kooperativa pojišťovny tři. BASIC přichází s tradičním minimálním limitem plnění 35 milionů korun pro škody na zdraví i věcech. Je určenou pouze pro klienty starší 24 let. Mladší nebo opatrnější řidiči zvolí buď z varianty STANDARD nebo BENEFIT. Prvně jmenovaná má limity nastaveny na 54 milionů korun na škody na zdraví a 35 milionů korun na materiální škody. Nejvyšší varianta pak poskytuje 70 milionů korun na škody způsobené jak na zdraví, tak na majetku.

Kromě základní verze povinného ručení BASIC dostane klient k povinnému ručení i základní asistenční služby, které si může za příplatek rozšířit. K dispozici je i havarijní pojištění a různá připojištění. Vše lze mezi sebou snadno kombinovat díky službě GLOBAL, která dovoluje více produktů výhodně spojit do jedné smlouvy a jedné platby.

Bonusy:
  • Sleva až 50% na pojistném díky bonusům
  • Sleva 20% na havarijním pojištění při aplikaci nadstandardních ochranných prvků
  • Sleva na havarijním pojištění při používání zimních pneumatik (v období od 1.11. do 31.3. následujícího roku)
Nadstandardní připojištění:
  • Připojištění čelního skla
  • Úrazové připojištění
  • Rozšířené asistenční služby
  • Náhradní vozidlo
  • Připojištění právní ochrany
  • Připojištění zavazadel
  • NA100PRO

Výpočet pojistného >>