Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

logo-hvp
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

Hasičská vzájemná pojišťovna vznikla už na samém konci devatenáctého století, v roce 1900 v moravské metropoli Brně. Po sametové revoluci a demonopolizaci trhu s finančními produkty se HVP vrací v roce 1992 díky Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Od začátku svého působení poskytuje neživotní pojištění a od roku 1994 pak i pojištění životní. V dnešní době HVP poskytuje relativně komplexní produkty pro privátní i firemní klientelu, ve které samozřejmě vyniká podpora hasičů- ať už slevami pro dobrovolné hasiče nebo výhodnými sazbami pro hasičská vozidla.

Povinné ručení

Povinné ručení od Hasičské vzájemné pojišťovny je nabízeno ve dvou variantách. První z nich je varianta STANDARD, která obsahuje zákonné limity plnění- tedy 35 milionů korun pro škody na majetku i zdraví. Druhou variantou je pak NADSTANDARD, ve kterém jsou limity vyšší, přesněji 54 milionů korun pro škody na zdraví i majetku. Obě varianty obsahují základní asistenční služby a úrazové připojištění řidiče.

Doplňkové služby a možnosti

Kromě základních typů povinného ručení je možné zakoupit i rozšíření asistenčních služeb nebo připojištění čelního skla pro osobní automobily. Pro své klienty má pak Hasičská vzájemná pojišťovna připravena také tyto bonusy:

  • Bonus za bezeškodné období až 55%
  • Sleva pro osoby s průkazem ZTP
  • Sleva pro vozidla hasičů
  • Sleva pro dobrovolné hasiče
  • Sleva za platbu povinného ručení na celý rok dopředu

Výpočet pojistného >>