Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

logo aim
AIM pojišťovna, a. s.

Jako nová etapa v rozvoji a expanzi pojišťovacích služeb vznikla pod MAI INSURANCE GROUP nová společnost, AIM Co.Ltd. Již 20 let působí převážně v Maďarsku, Polsku, v České republice a na Slovensku, ale její služby jsou nabízeny již ve 14 zemích. V roce 2006 je založena společnost s ručením omezeným AIM General Insurance se základním kapitálem 950 milionů forintů. Společnost má oprávnění poskytovat široké spektrum neživotního pojištění, hlavní specializací pojišťovny je však havarijní pojištění motorových vozidel. AIM se prezentuje jako inovativní pojišťovna schopná plnit nároky svých klientů, včetně individuálních produktů a nezvyklých situací. Poskytuje například GAP pojištění, díky kterému je vám při havárii doplacena hodnota vozu jako rozdíl mezi reálnou a nákupní cenou. Jde tedy o takzvané 100% pojištění, u kterého máte jistotu, že o žádné finance nepřijdete.

Další nabídku pro motorová vozidla tvoří služby pojištění zavazadel, výhledových skel, úrazové pojištění nebo asistenční služby.

Výpočet pojistného >>